image Elvana Gjata për Halloween vendos të duket si Gili

Bota e Yjeve

Elvana Gjata për Halloween vendos të duket si Gili

news image

A ju kujtohet paraqitja ikonike e Gilit në Festivalin e Madh me këngën “Xixëllonja”? Fustan i kuq shkëlqyes, dorëza të gjata, flokë të bardhë e të drejtë dhe të gjitha që e bënin atë dukej tejet sensuale asaj kohe.

Njëjtë ka vendosur të duket në një nga mbrëmjet e saj të fundit këngëtarja Elvana Gjata, e cila ka performuar edhe me Yll Limanin.

Fustani origjinal i veshur asaj kohe nga Gili, ishte krijim artistik i dizenjatores Xheraldina Pufja.

/GazetaSinjali/