image Yll Limani dhe Lumi B së shpejti me një këngë të re
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Yll Limani dhe Lumi B së shpejti me një këngë të re

news image

Këngëtari i njohur, Yll Limani ditë më parë kishte paralajmëruar këngën e re.

Kënga që do të lansohet së shpejti, do të jetë në bashkëpunim me Lumi B.

Ndërsa, sot përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ai ka ndarë një imazh nga xhirimet e klipit.

“Duke e pritur Lumi B të vijë në montazh”, ka shkruar ai në përshkrimin e fotografisë. /Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

Tu e prit @lumib me ardh n’montazh ???? #pate

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on