image Donald Veshaj paralajmëron projektin muzikor “Hesht”

Bota e Yjeve

Donald Veshaj paralajmëron projektin muzikor “Hesht”

news image

Donald Veshaj, pas daljes nga “Big Brother Vip” ka filluar karrierën edhe si këngëtar.

E së fundi, ka paralajmëruar edhe projektin e tij më të ri.

Kënga titullohet “Hesht” dhe do të publikohet me 1 shtator.

Kjo u bë e ditur me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Ndryshe këngët e mëhershme të Donaldit janë konsideruar dedikime për moderatoren shqiptare, Bora Zemani.

/GazetaSinjali/