COVID-19

Të infektuar

170

Të sheruar

24

Të vdekur

4

Showbiz/ Wiz Khalifa dhe Tyga publikojnë këngën e re “Contact”

news image

Dy rep-artistët e njohur me famë botërore, Wiz Khalifa dhe Tyga e kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Contact” dhe është publikuar fillimisht vetëm në versionin audio, shkruan Gazeta Sinjali.

“Contact”, është publikuar në kanalin zyrtar të Khalifas në YouTube dhe qysh në orët e para ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku.

Teksa, artistët nuk e kanë bërë ende të ditur nëse këtij bashkëpunimi më vonë do t’ia publikojnë edhe videoklipin./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin