COVID-19

Të infektuar

3703

Të shëruar

1946

Të vdekur

79

Muzikë/ “What It Look Like”, kënga e re e French Montanas

news image

Artisti i njohur me famë botërore French Montana, e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “What It Look Like” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Ky projekt është pjesë e albumit më të ri të artistit që titullohet “Montana” dhe pritet që së shpejti të publikohet për publikun. Në këtë album artisti krahas kësaj kënge, do të sjellë edhe bashkëpunime me artistë të tjerë të njohur si: Cardi B, Drake, Chris Brown e shumë të tjerë.

Kënga është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin