image Vjen reagimi i parë i Adrolës pasi ish-partneri konfirmon lidhjen me Fifin

Bota e Yjeve

Vjen reagimi i parë i Adrolës pasi ish-partneri konfirmon lidhjen me Fifin

news image

Përmes disa videove, u zyrtarizua lidhja mes Fifit dhe Adis Patushit, që ka qenë bashkëshorti i Adrola Dushit.

Puthje të shumta u shkëmbyen mes Fifit e Adisit në një nga mbrëmjet ku performonte këngëtarja kosovare.

Mirëpo interesim të madh te publiku ka ngjallur edhe se si do të reagojë Adrola Dushi karshi kësaj lidhje.

Dushi ka vendosur që të pëlqejë videon e puthjeve dhe përkëdheljeve të çiftit, si një mesazh i fortë se është pro këtij raporti.

Adrola për më tepër vazhdon ta mbajë Fifin në listën e personave që ndjek në rrjete sociale.

/Gazeta Sinjali/