image Puthja në buzë e Fifit me këngëtaren shqiptare bën xhiron e rrjetit - FOTO

Bota e Yjeve

Puthja në buzë e Fifit me këngëtaren shqiptare bën xhiron e rrjetit – FOTO

news image

Fifi dhe Big Mama janë dy nga këngëtaret më pa komplekse të skenës shqiptare. Mbrëmjen e djeshme, ato kanë qenë “kundërshtare”, pasi u bënë pjesë e disa lojërave në emisionin e “Zemër Luana”.

luana 1

Madje, në një moment, vajzat i dhuruan njëra-tjetrës një puthje në buzë, duke i befasuar të gjithë.

image 469

Kujtojmë që Fifi prej disa kohësh është në një lidhje me biznesmenin, Adis Patushi. Ata janë njohur bashkë në momentin që këngëtarja la shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe nga ai moment nuk janë ndarë për asnjë çast.

/GazetaSinjali/