image Fifi bën një paralajmërim vetëm pak ditë pas lindjes së djalit

Bota e Yjeve

Fifi bën një paralajmërim vetëm pak ditë pas lindjes së djalit

news image

Disa ditë më parë këngëtarja Filloreta Raçi, solli në jetë fëmijën e saj të parë, të cilit i vuri emrin Theo Mal.

Babi i djalit në fjalë është i dashuri i Fifit, Adis Patushi, i cili njëkohësisht është edhe menaxheri i saj.

Nga postimi i fundit që këngëtarja ka bërë në instagram, duket se ajo ka nevojë për pak pushim që të mbledhur veten nga lodhjet e lindjes.

Ajo shprehet se pas pushimit do të kthehet me hite muzikore  dhe garanton një verë të nxehtë për sa I përket projekteve të reja.

image 17

/GazetaSinjali/