image Vetaksidentohet vetura e Policisë në autostradë
[wp-story id="814678"]

Siguri

Vetaksidentohet vetura e Policisë në autostradë

news image

Nuk kanë të ndalur aksidentet në komunikacion. Madje, atyre nuk po u shpëtojnë as edhe veturat e organeve të sigurisë dhe rendit, shkruan Gazeta Sinjali.

Në një fotografi nga vendi i ngjarjes shihet se një veturë e Policisë është vetaksidentuar sot në autostradën Prishtinë – Ferizaj.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar policinë për këtë rast dhe është në pritje të detajeve./Gazeta Sinjali/