image Vetaksident në Mazgit, 'taxi' godet shtyllën e hekurit - Sinjali

Vetaksident në Mazgit, ‘taxi’ godet shtyllën e hekurit

news image

Një vetaksident ka ndodhur në rrugën Prishtinë – Mitrovicë, raporton Gazeta Sinjali.

Një sinjalizues ka dërguar fotografi të aksidentit ku shihet se një ‘taxi’ ka goditur një shtyllë hekuri të një pike karburanti.

Ende nuk dihet nëse nga ky vetaksident ka ndonjë të lënduar.

Redaksia ka kontaktuar me Policinë dhe është në pritje të konfirmimit zyrtar.

Gazeta Sinjali do t’iu mbajë të informuar.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin