image Vesa Smolica publikon këngën e re "Mbret i tradhtisë" - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Showbiz/ Vesa Smolica publikon këngën e re “Mbret i tradhtisë”

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Smolica e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Mbret i tradhtisë” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali.

Për melodinë dhe tekstin është përkujdesur vetë këngëtarja, teksa producent i këngës është K-Master.

Kënga flet për një histori dashurie me pabesi, e cila përshkruhet vizuelisht edhe në klip për të cilin është përkujdesur “Trigger Production”.

“Mbret i tradhtisë” është publikuar në kanalin zyrtar të Vesës në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin