image Vdes veterani i arsimit, Elez Krasniqi nga Malisheva

Sociale

Vdes veterani i arsimit, Elez Krasniqi nga Malisheva

news image

Ka vdekur Elez Krasniqi, ish-mëshimdhënës i shkollës fillore “Ganimete Tërbeshi” në Malishevë.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë shkolla ku ka shërbyer i ndjeri.

Me pikëllim të thellë njoftojmë të gjithë nxënësit, mësimdhënësit dhe komunitetin e fshatit Astrazup, se ka ndërruar jetë, ish mësimdhënësi i shkollës sonë, mësues klase Elez Ramadan Krasniqi“, është shkruar në faqen e shkollës.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot në ora 14:00, në varrezat e fshatit Astrazup në Malishevë.

/GazetaSinjali/