image Memli Krasniqi replikon me Kurtin: Shkoj dita e erdh nata, çu puno najsen

Politikë

Memli Krasniqi replikon me Kurtin: Shkoj dita e erdh nata, çu puno najsen

news image

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, i ka replikuar Kryeministrit Albin Kurti në debatin parlamentar.

Krasniqi e ka ftuar Kryeministrin që të zgjohet dhe të punoj sepse shkoj dita.

“Thojshit dita erdh. Dita shkoj, Kryeministër. Mramja është duke ardhë. Ju ende nuk e keni filluar punën. Qu puno najsen. Dije që ora katër pasdite është, e ju ende asgjë nuk keni bërë”, ka thënë Krasniqi.

/GazetaSinjali/