COVID-19

Të infektuar

170

Të sheruar

24

Të vdekur

4

Showbiz/ Vdes ish i dashuri i Jennifer Lopez

news image

Ka ndërruar jetë ish i dashuri i këngëtares Jennifer Lopez, David Cruz, me të cilin ajo kishte kaluar gati një dekadë, mësojnë burimet e TMZ.

Cruz ka vdekur në spital, në moshën 51 vjeçare, pas sëmundjes në zemër, por detaje të tjera nuk janë bërë të ditura nga autoritetet

Cruz dhe Jennifer Lopez i kishin dhënë fund lidhjes në vitin 1994 atëherë kur këngëtarja filloi të marrë famë të madhe./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: