image Jennifer Lopez dhe Rita Ora takohen fshehurazi për projektin e përbashkët - Sinjali

Jennifer Lopez dhe Rita Ora takohen fshehurazi për projektin e përbashkët

news image

Jennifer Lopez, 51 vjeç dhe Rita Ora, 30 vjeç, ‘u takuan në fshehtësi për të diskutuar për projekte të përbashkëta filmash dhe muzike” derisa planifikojnë të bashkojnë forcat në projektin e ardhshëm, transmeton Gazeta Sinjali.

Prodhueset e hiteve thuhet se janë takuar LA për të biseduar për atë që ata mund të bëjnë së bashku, sipas “The Sun”.

Rita,  kohët e fundit  është  në Kaliforni pas qëndrimit të saj disamujor në Australi ku po filmonte The Voice, ndërsa Jennifer, 51 vjeç, u kthye përsëri në The City Of Angels pasi përfundoi një xhirim të videoklipit në Miami këtë javë.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin