image Gjërat po bëhen serioze për JLo dhe Ben Affleck - Sinjali

Gjërat po bëhen serioze për JLo dhe Ben Affleck

news image

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po planifikojnë të bëjnë lidhjen më serioze së bashku sipas burimit të Us Weekly.

Pasi ata konfirmuan romancën e tyre në fillim të majit, u nisën për në Montana së bashku për një pushim romantik, 17 vjet pas ndarjes së tyre.

Këngëtarja 51-vjeçare dhe aktori 48-vjeçar po kalojnë pothuajse çdo natë së bashku kur nuk janë duke punuar.

Në udhëtimin që ata bënë në Montana gjatë javës së parë të majit ishin vetëm ata të dy me pushime së bashku dhe dukeshin shumë të lumtur së bashku.

Dyshja kanë gjithë jetën e tyre tani për të vendosur gjërat në një mënyrë të rehatshme. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: