image Valon Shehu hyn në BBV, Fifi pengohet dhe rrëzohet teksa shkon ta takojë me vrap
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Valon Shehu hyn në BBV, Fifi pengohet dhe rrëzohet teksa shkon ta takojë me vrap

news image

Këngëtari i njohur nga Gjakova, Valon Shehu, ka qenë personazhi i radhës që ka nisur aventurën brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Ai pati një prezantim interesant, pasi ishte në oborrin e shtëpisë duke interpretuar me kitarë, në kohën kur banorët u njoftuan se ai do të hynte në shtëpi.

Me të marrë lajmin se ai do të jetë konkurrenti i ri, banorët kanë vrapuar drejt tij për ta takuar.

Fifi ka qenë e para e cila është drejtuar me vrull drejt Valoni, e teksa e ka bërë këtë gjë, ajo është penguar dy herë në oborrin e shtëpisë duke u rrëzuar aksidentalisht.

Krejt kjo ndodhi pas një momenti jo të mirë të Fifit gjatë spektaklit, e cila humbi ndjenjat gjatë një debati të ashpër me opinionisten e programit, Balina Bodinakun.

Videon mund ta shikoni duke klikuar këtu./GazetaSinjali/