image Vajza super seksi, konfirmohen konkurrentet e para të Përputhen 3?

Bota e Yjeve

Vajza super seksi, konfirmohen konkurrentet e para të Përputhen 3?

news image

Javët që lamë pas Përputhen realizoi audicione duke udhëtuar në qytete të ndryshme të Shqipërisë, përfshi edhe Prishtinën e Tetovën.

Pas përfundimit të turit produksioni lajmëroi se të gjithë ata që duan të jenë pjesë e kanë edhe një shans duke u paraqitur në zyret e Top Channel.

Dhe ashtu siç u njoftua audicionet po vazhdojnë dhe duket se tashmë janë konfirmuar konkurrentet e para të edicionit të tretë.

“Kanë nisur audicionet! Aplikoni”, ka shkruar Bora Zemani në një fotografi të shpërndarë në story ku shihen dy vajza super-seksi, njëra bionde e tjetra brune të veshura njëlloj.

Dy konkurrentet e mundshme janë të kthyera me kurriz duke mos e zbuluar kështu portretin e tyre.

Me këtë pamje Bora duket se po paralajmëron se edicioni i ri do të jetë ‘’zjarr’’ dhe publiku mezi po i pret personazhet e reja. /GazetaSinjali/