image Reagimi i Andit pasi ia lëshojnë klipin e Jasminës me Ardian Bujupin

Bota e Yjeve

Reagimi i Andit pasi ia lëshojnë klipin e Jasminës me Ardian Bujupin

news image

Ish konkurrenti i Përputhen, Andi Artani ishte i ftuar së fundi në një emision televiziv, ku ka rrëfyer për shumë gjëra nga jeta e tij personale.

Përtej kësaj, në ekran i është shfaqur videoklipi i këngëtarit Ardian Bujupi, ku protagoniste në këtë klip është Jasmina, ish konkurrentja e Përputhen, me të cilën Andi kishte pasur edhe një njohje që u përfol shumë në media.

Andi u pyet nëse e ka parë klipin dhe a është xheloz.

Vetëm kështu në Instagram çka më ka dal se kështu me hi Youtube me shiku, nuk e kom këqyr, besomë, qaq xheloz jam ndje, që kisha thonë a vallëzojmë me e bo xheloz Jasminën”, u shpreh Andi në ATV.

/GazetaSinjali/