image Bora shpërndan fotografitë e faqeve të fansave të saj dhe Donaldit

Bota e Yjeve

Bora shpërndan fotografitë e faqeve të fansave të saj dhe Donaldit

news image

Moderatorja e emisionit të dashurisë “Përputhen”, Bora Zemani është njëra ndër vajzat më të përfolura të momentit.

Kjo për arsyen e trekëndëshit të formuar mes këngëtarës, Beatrix Ramosaj dhe artistit, Donald Veshaj.

Bora pak muaj më parë ishte në lidhje dashurie me Donaldin, por ky i fundit gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e famshme të Big Brother Vip shihet se dashurinë e ka gjetur në krahët e Trixës.

Madje, Bora së fundmi ka bërë xing me Trixën duke u veshur edhe me stilin e fustanit të njëjtë, vetëm me ngjyra të ndryshme.

Por, ajo që bie në sy është Insta Story në profilin e Borës, ku i ka bërë publike disa fotografi të saj, të cilat janë publikuar nga profile në të cilat emri i tyre është i përfshirë Bora dhe Donaldi.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

/GazetaSinjali/