image Të kapur për dore, ish-konkurrentit të Përputhen i publikohet fotografia me një vajzë të panjohur

Bota e Yjeve

Të kapur për dore, ish-konkurrentit të Përputhen i publikohet fotografia me një vajzë të panjohur

news image

Albi Dhima është larguar ditë më parë nga programi “Përputhen” mirëpo pas daljes së tij i janë publikuar foto ku shihet i kapur për dore me një vajzë fytyra e së cilës është mbuluar.

Theksojmë se ky i fundit gjatë kohës sa ishte në program ishte deklaruar për Alesian, e cila nuk bëri të njëjtën gjë dhe pasi gjërat nuk shkuan si duhet ai u largua nga programi, shkruan Gazeta Sinjali.

Në fotografinë e publikuar përveç Albit shihen dhe Bashkimi me Alvisën dhe që fotografia duket të jetë shkrepur më 31 dhjetor.

Kjo fotografi është publikuar së bashku me disa biseda që u zbuluan pasi që Alvisës iu vodh Instagrami i saj.

/Gazeta Sinjali/