image Uran Ismaili fton rininë të votojnë: Edhe 3 orë të mbetura për të ardhmen e Prishtinës (Video) - Sinjali

Uran Ismaili fton rininë të votojnë: Edhe 3 orë të mbetura për të ardhmen e Prishtinës (Video)

news image

Kandidati i PDK-së për kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili, ka postuar një video në rrjetin social Facebook, shkruan Gazeta Sinjali.

Përmes kësaj video, Ismaili, ka ftuar të gjithë të rinjtë e Prishtinës që të dalin dhe të votojnë.

“Prishtinë, më pak se 3 orë t’mbetuna për me votu për qytetin tonë. Rini, ndaje videon me shoqni e shkoni bashkë me votu!”, ka shkruar Ismaili.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: