image Trixa dhe Bora me këngë të reja, i lansojnë në të njëjtën kohë - FOTO - Sinjali

Trixa dhe Bora me këngë të reja, i lansojnë në të njëjtën kohë – FOTO

news image

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj janë kryetemë e mediave rozë qysh prej përfshirjes në treshen me aktorin, Donald Veshaj.

Sonte në orën 20:00, Bora dhe Beatrix do të lansojnë këngët e reja.

Kënga e Borës quhet “Nuk jam si ti”, ndërsa kënga e Beatrix quhet “As unë as ti”.

Kujtojmë që kohë më parë edhe vetë aktori Veshaj ka lansuar një këngë të titulluar “Nuk je”.

Por, sot është 1 prilli, andaj nuk e dimë nëse këto deklarata janë të vërteta.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin