image Trendet e thonjve për këtë verë - Sinjali

Trendet e thonjve për këtë verë

news image

Të kesh një manikyr tërheqës është ide e mirë në çdo kohë të vitit, por kur bëhet fjalë për verën ka diçka që na bën të eksperimentojmë më shumë, transmeton Gazeta Sinjali.

Viti 2021 na ka sjellë ngjyra të ndritshme, dizajne të guximshme, forma me stil dhe tani është koha t’i provoni ato.

Vera 2021 është sezoni për të krijuar një koktej frutash me nuanca të theksuara në thonjtë tuaj.

Në këtë artikull do të zbuloni mënyra të thjeshta për t’u dukur me shumë stil, si dhe trendet më të fundit të dizajneve të thonjve.

Shih fotot më poshtë :

Bllokimi i ngjyrave

French me ngjyra

Blu dhe ari

Thonjtë të kuq të ndritshëm

Dizajne abstrakte

Manikyr shumëngjyrësh

Dizajn i frymëzuar nga Funfett

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: