image Këto pantallona na tregojnë më të gjatë - Sinjali

Këto pantallona na tregojnë më të gjatë

news image

Kur flitet për gjatësinë, jemi të gjitha paksa të ndjeshme. Dhe ndoshta shumë prej jush kanë gjetur si zgjidhje këpucët me takë, transmeton Gazeta Sinjali.

Por ka një zgjidhje pa shumë mundime: Pantallonat me fruda japin idenë e gjatësisë.

Ato mund t’i vishni me këpucë me takë të ulët ose me të sheshta dhe mund t’i kombinoni me bluze të ngushta.

Në këtë mënyrë do të ndiheni komode dhe me stil pa shumë mundim.

 /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: