image Para se të blini bikinit, ndaloni të shihni trendet më IN! - Sinjali

Para se të blini bikinit, ndaloni të shihni trendet më IN!

news image

Ne vajzat jemi padyshim të fiksuara me bikinit dhe tani është fiks koha kur ne përgatitemi për blerjet e tyre, transmeton Gazeta Sinjali.

Gjetja e kostumit të banjës të përsosur është e vështirë, ka kaq shumë stile, ngjyra dhe marka për të zgjedhur.

Ka diçka në lidhje me rrobabanjot që ngre menjëherë disponimin tuaj, ndoshta sepse ato simbolizojnë ditët e ngrohta të verës ose kujtimet e pushimeve tuaja.

Shih fotot më poshtë:

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: