image Tre persona futen për të vjedhur në një shtëpi në Mitrovicë, kapen në flagrancë
[wp-story id="814678"]

Siguri

Tre persona futen për të vjedhur në një shtëpi në Mitrovicë, kapen në flagrancë

news image

Plani për të kryer vjedhje brenda një shtëpie, iu mbeti në gjysmë tre personave në Mitrovicë, raporton Gazeta Sinjali.

Ata u futën brenda një shtëpie në rrugën “Driton Veliu”, rreth orës 19:35 dhe u kapën në flagrancë duke vjedhur.

Policia njofton se ka arrestuar të dyshuarit, të cilët me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje./GazetaSinjali/