image Tottenhami shkon në pushim të mes pjesëve me epërsi - Sinjali

Tottenhami shkon në pushim të mes pjesëve me epërsi

news image

Është mbyllur pjesa e parë në përballjen mes Newcastle dhe Tottenham, raporton Sinjali Sport..

Spurs janë duke fituar me rezultat 1-3 ndaj laraskave, por që nuk është duke vazhduar sfida ashtu siç duhet.

Vendasit kaluan të parët në epërsi me anë të Wilson, por që mysafirët përmbysën me golat e Ndombeles, Kane dhe Son.

Për shkak të një rasti emergjent mjekësor në publik, gjyqtari kryesor i ndeshjes ka ndërprerë këtë ballafaqim.

Megjithatë dueli rinisi, por që përfundoi pjesa e parë. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: