image “Ton ditën rrinë në kafe e ankohen për naftë”, Getinjo ironizon ngritjen e çmimit të karburanteve

Bota e Yjeve

“Ton ditën rrinë në kafe e ankohen për naftë”, Getinjo ironizon ngritjen e çmimit të karburanteve

news image

Ngritja e çmimeve të karburanteve dhe jo vetëm ka ngjallur reagime të shumta nga qytetarët. Shumë prej tyre, kanë kërkuar që shteti të ndërmarrë ndonjë veprim, pasi çmimet e reja janë të papërballueshme, raporton Sinjali.

Mes tyre që kanë reaguar është edhe reperi i njohur Getinjo, por i ka ironizuar të gjithë ata që po ankohen për çmimet.

Ton diten rrin neper kafe eh ja nis ankohet per naften edhe benzinin”, ka shkruar Getinjo.

/GazetaSinjali/