image “T’lutem harrom”, kënga e re e Esttos

Bota e Yjeve

Showbiz/ “T’lutem harrom”, kënga e re e Esttos

news image

Këngëtari i njohur shqiptar Estto, ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “T’lutem harrom” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë artisti, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Alandy.

“T’lutem harrom”, është publikuar në kanalin zyrtar të Esttos në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/