COVID-19

Të infektuar

1194

Të shëruar

884

Të vdekur

31

Muzikë/ “Thuam’ po”, kënga e re e Eranda Libohovës dhe Genës

news image

Dy këngëtarët e njohur Eranda Libohova dhe Gena, kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Thuam’ po” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar Pandi Laco, ndërsa për muzikën është përkujdesur Gent Myftaraj.

Kënga është publikuar në kanalin YouTube dhe qysh në fillim ka marrë komente të shumta pozitive./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin