image “T‘hongra”, Fifi puth Granitin në qafë (VIDEO) - Sinjali

“T‘hongra”, Fifi puth Granitin në qafë (VIDEO)

news image

Big Brother VIP po vazhdon të sjell momente ekskluzive nga banorët VIP.

Një nga banoret që më së shumti po përflitet për të është këngëtarja kosovare Fifi, kjo e fundit tashmë po aludohet se ka filluar një lidhje dashurie me futbollistin Granit Canën.

Marrëdhënia mes tyre sa po vjen e rritet, dyshja gjatë ditës së djeshme kanë qëndruar bashkë vazhdimisht.

Në një moment në radio u vendos kënga “Marova”, dyshja si rezistuan dot njëri-tjetrit dhe filluan të putheshin dhe përqafoheshin duke krijuar një situatë romantike.

Banorët nga ana tjetër brohorisnin “Puthe, puthe” duke nxitur çiftin që të shkëmbenin dhe një puthje me njëri-tjetrin./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin