image Thyhet studio e producentit, vidhet një televizor, Mozzik: Aman let kthehet t'ja jap edhe digitronin
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Thyhet studio e producentit, vidhet një televizor, Mozzik: Aman let kthehet t’ja jap edhe digitronin

news image

Disa persona kanë sulmuar sudion e producentit Rzon. Lajmin e ka bërë të ditur Mozzik duke treguar se personat e panjohur arritën ta thyenin xhamin dhe të vjedhnin televiziorin që gjendej brenda.

Duke e komentuar si një gjest i ligë, Mozzik ka reaguar përmes një postimi në Facebook në të cilin ka publikuar edhe disa foto nga vendi i ngjarjes.

“O grahni punes punoni o njerze te lige , se un s’kom arrite duke ia thy dikujt vendin e punes , as tu e sha dikon , e as tu e vjedh dikon . Pikerisht sot qenka thyer studio ( shtepia ime e dyte) E kish marr nje Televizor , aman let kthehet t’ja jap edhe digitronin ” thotë Mozzik në postim.

Ky vend cilësohet si shtëpia e dytë e artistit, andaj ky veprim e ka prekur atë. /Gazeta Sinjali/