image The Weeknd publikon këngën e re "Save Your Tears"

Bota e Yjeve

Showbiz/ The Weeknd publikon këngën e re “Save Your Tears”

news image

Abel Makkonen Tesfaye i njohur me emrin artistik si The Weeknd, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Save Your Tears” dhe është publikuar vetëm në versionin audio, transmeton Gazeta Sinjali.

Menjëherë pas publikimit të këngës, fansat e artisti kanë aluduar se ky projekt i dedikohet ish të dashurës së tij, këngëtares së njohur Selena Gomez.

Në lidhje me këto komente nuk kanë reaguar ende asnjëri nga artistët dhe mbetet të shihet se a do të flasin apo jo.

“Save Your Tears”, është publikuar në kanalin zyrtar të artistit në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/