image Tea Trifoni tregon se çka e bezdis te partneri
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Tea Trifoni tregon se çka e bezdis te partneri

news image

Para disa kohësh, Tea Trifoni foli publikisht për lidhjen e saj të re dhe djalin që i ka fituar zemrën.

E ftuar në emisionin “E diell”, Tea rrëfeu se partnerin e ka njohur rastësisht me Fation Kuqarin dhe se ai është një djalë i thjeshtë dhe i panjohur për publikun.

“E kam njohur së fundmi prandaj them që jam akoma në njohje. Jemi njohur në një festë ditëlindje rastësisht. Ai nuk e njihte të zotin e ditëlindjes, as unë nuk e njihja ta zotin e ditëlindjes dhe ishim kështu të përjashtuar nga grupi edhe u bashkuam bashkë”, tha Tea pa dhënë më tepër detaje.

View this post on Instagram

A post shared by Shqipëria Live (@shqiperialive_tch)

/GazetaSinjali/