image “Foto me bossen”, Fationi publikon foto me nënën e Atdheut
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

“Foto me bossen”, Fationi publikon foto me nënën e Atdheut

news image

Ish-konkurrenti i Përputhen, Fation Kuqari ka zgjedhur një mënyrë të veçantë që të tregojë mendimin e tij për konkurrentin tjetër të këtij emisioni, Atdhe Xheravinën.

Kur është pyetur nga ndjekësit për mendimin e tij për Atdheun, ai ka publikuar një foto me nënën e kosovarit.

Ja 1 foto me Bossen e Atdhe Xheravina dhe e kuptoni ju ca mendimi kam”, ka qenë mbishkrimi që i ka vënë Fationi kësaj fotoje, duke bërë me dije se dyshja kanë raporte të mira mes vete dhe me familjarët e njëri-tjetrit.  

Këtë postim e ka shpërndarë edhe vetë Atdheu në llogarinë e tij në Instagram.

/GazetaSinjali/