image Sulmohet nga persona të maskuar ekipi i Klan Kosovës, lëndohet gazetarja dhe shoferi - FOTO

Siguri

Sulmohet nga persona të maskuar ekipi i Klan Kosovës, lëndohet gazetarja dhe shoferi – FOTO

news image

Sot është sulmuar me gurë vetura me të cilin po udhëtonte ekipi i televizionit Klan Kosova drejt Zubin Potokut.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zupç, ku si pasojë e kësaj janë lënduar gazetarja dhe shoferi.

Në momentin e sulmit brenda veturës ishin: gazetarët Qëndresa Bellagoshi dhe Drin Demiri, kameramani Agon Bejtullahu dhe vozitësi Elsad Sinani.

1 14
Kerri Klan Kosova

/GazetaSinjali/