image Stresi së shpejti publikon bashkëpunimin më të ri muzikor - Sinjali

Stresi së shpejti publikon bashkëpunimin më të ri muzikor

news image

Këngëtari i njohur shqiptar, Stresi dhe Finem do ta publikojnë projektin më të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur Stresi përmes një postimi në Instagram, duke njoftuar se nesër do të lansohet bashkëpunimi i titulluar “Gazin n’fund”.

“Neser Ora 14:00 Premier ‘Gazin N’Fund’ ft Finem, qëndroni të kyqur nesër në ora 14:00”, ka shkruar Stresi. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin