image Sot varrosen edhe dy viktima që vdiqën nga aksidenti në Kroaci
[wp-story id="814678"]

Kosovë

Sot varrosen edhe dy viktima që vdiqën nga aksidenti në Kroaci

news image

Sot do të varrosen Sevdail Rrustemi dhe Naser Sylmetaj,që ndërruan jetë në aksidentin tragjik në Slavonski Brod të Kroacisë, shkruan Gazeta Sinjali.

Varrimi i Sevdail Rrustemit do të bëhet në ora 18:00 në varrezat e fshatit Pakashticë e epërme, ndërkaq i Naser Sylejmetaj do të bëhet në ora 19:00 në fshatin Gërqinë.

Sevdail Rrustemi dhe Naser Sylmetaj janë dy nga dhjetë viktimat e aksidentit.

/GazetaSinjali/