COVID-19

Të infektuar

11130

Të shëruar

6817

Të vdekur

381

Sinan Vllasaliu publikon këngën e re “Jemi nda” (Video)

news image

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Sinan Vllasaliu, ka publikuar sot projektin e ri muzikor.

“Jemi nda” mban titullin kënga e tij e re, të cilën e ka realizuar edhe me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur kompozitori Ilir Berani, ndërsa orkestrimin e ka bërë Miti Geci.

Në videon më poshtë mund ta dëgjoni këngën e tij të re. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin