COVID-19

Të infektuar

3886

Të shëruar

2003

Të vdekur

82

Muzikë/ Sinan Vllasaliu publikon këngën e re “Amanet”

news image

Këngëtari i mirënjohur shqiptar Sinan Vllasaliu, ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Amanet” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar Ghulo, ndërsa për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Dritero Shaqiri.

Kënga është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin