image Sinan Vllasaliu dhe Meda publikojnë këngën e re - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15002

Të shëruar

12451

Të vdekur

614

Muzikë/ Sinan Vllasaliu dhe Meda publikojnë këngën e re

news image

Dy këngëtarët e mirënjohur shqiptarë Sinan Vllasaliu dhe Meda, kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “2 min” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Ilir Berani, ndërsa për orkestrimin Virusi.

Kënga është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin