image Sidrit Bejleri publikoi këngën e re “Premtim”

Muzikë

Muzikë/ Sidrit Bejleri publikoi këngën e re “Premtim”

news image

Këngëtari i njohur shqiptar, Sidrit Bejleri publikoi projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Premtim” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar vetë artisti, ndërsa për muzikën është përkujdesur kantautori i njohur shqiptar, Irkenc Hyka.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Bejlerit në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/