image Shpërthim me tritol në Tiranë, pamje nga vendi i ngjarjes

Shqipëri

Shpërthim me tritol në Tiranë, pamje nga vendi i ngjarjes

news image

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur pak çaste më parë në zonën e Freskut.

Sipas burimeve të TCH shpërthimi ka ndodhur në bodrumin e një pallati ku ishte ngritur një biznes fasonerie, e cila ishte bosh.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe nga këqyrja paraprake mësohet se ka vetëm dëmtime materiale brenda godinës së biznesit dhe një makine të parkuar afër.

/GazetaSinjali/