image Shkumbin Ismaili publikon këngën 'Mbaje fjalën' - Sinjali

Shkumbin Ismaili publikon këngën ‘Mbaje fjalën’

news image

Artisti i njohur nga Maqedonia, Shkumbin Ismaili, ka lansuar projektin e tij më të ri.

Kënga titullohet ‘Mbaje fjalën’, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë vet kantautori, derisa për masterizimin është përkujdesur Simon Duggal.

Shkumbini shquhet për vokalin e veçantë dhe deri më tani numëron hite e projekte të suksesshme në karrierën e tij. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin