COVID-19

Të infektuar

132

Të sheruar

16

Të vdekur

1

Showbiz/ Shkumbin Ismaili paralajmëron këngën e re

news image

Kantautori i njohur shqiptar, Shkumbin Ismaili e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Këtë artisti e ka bërë përmes një imazhi të publikuar në rrjetin social Instagram, transmeton Gazeta Sinjali.

“Koha për diçka të re”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë, duke thënë kështu se së shpejti do të publikohet projekti i ri muzikor.

View this post on Instagram

koha për dicka të re 🔜☑️

A post shared by Shkumbin Ismaili (@shkumbinismaili1) on

Kantautori nuk ka treguar detaje rreth këtij projekti dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ai për publikun.

Teksa kujtojmë se “Ndjeva mall”, është kënga e fundit e artistit. Kënga është publikuar më 15 tetor dhe deri më tani numëron mbi dy milionë klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin