image Shiu i dendur përmbyt rrugët e Prishtinës (VIDEO)

Sinjalizime

Shiu i dendur përmbyt rrugët e Prishtinës (VIDEO)

news image

Disa qytete të Kosovës po përballen me stuhi të fuqishme, erë e breshër, gjersa uji ka bllokuar rrugët e Dardanisë dhe atë “B” në Prishtinë.

Për shkak të reshjeve të dendura, disa rrugë janë bërë vështirë të kalueshme, shkruan Gazeta Sinjali.

Disa sinjalizues kanë dërguar pamje nga vendi, të cilat flasin më së miri për gjendjen e rrugëve, të cilat ngjajnë me ndonjë liqen.

/GazetaSinjali/