image Shënohen dy gola të shpejtë në sfidën mes Shkupit dhe Ballkanit - Sinjali

Shënohen dy gola të shpejtë në sfidën mes Shkupit dhe Ballkanit

news image

Janë realizuar dy gola të shpejtë në sfidën mes Shkupit dhe Ballkanit.

Dy skuadrat shqiptare janë duke luajtur ndeshjen e parë të fazës finale të “Play-Off”, për një vend që të dërgon në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës.

Nikoqirët kaluan të parët në avantazh përmes sulmuesit Sunday Adetunji në minutën e 19-të.

Epërsia e vendasve zgjati vetëm katër minuta, pasi sulmuesi i Ballkanit, Albion Rrahmani barazoi shifrat në minutën e 23-të.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: