image “Sekreti” kënga e re Eni Koçit, ja kur do të publikohet

Bota e Yjeve

Showbiz/ “Sekreti” kënga e re Eni Koçit, ja kur do të publikohet

news image

Artistja e njohur shqiptare Eni Koçi, ka gati projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Sekreti” dhe do të publikohet e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Këtë e ka bërë të ditur vetë artistja përmes rrjetit social Instagram, ku numëron mbi 688 mijë ndjekës.

16.10.2019”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e videos së publikuar, në të cilën paraqitet një pjesë e klipit.

https://www.instagram.com/p/B3elXF-gTir/

Artistja nuk ka dhënë detaje të tjera rreth këtij projekti dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ajo për publikun./Gazeta Sinjali/