image S4MM publikon këngën e re

Bota e Yjeve

Showbiz/ S4MM publikon këngën e re

news image

Rep-artisti i njohur shqiptar, S4MM, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Rrugët” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar vetë artisti, ndërsa për miksimin dhe masterizimin është përkujdesur Don Gima.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të S4MM në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/